fbpx

Ushtarja më joshëse në botë, bukuroshja ka një mesazh për Presidentin (FOTO)

Ushtarja më s….. në botë ka një mesazh për Presidentin Donald Trump, ndërkohë që pozon me rroba ushtarake, për një set fotografik në shkretëtirë.

Së fundmi, Trump ka qenë në Britani, në një takim zyrtar me Mbretëreshën dhe Kryeministren e vendit, Theresa May.

Ish-ushtarakja, Shannon Ihrke ka ndarë mendimin e saj për Presidentin e Amerikës. Në një set të ri fotografik, të zhvilluar në shkretëtirë, bashkangjitur me një foto të sajën ajo shkruan:

“Dëshiroj që Presidenti jonë të ketë sukses, kushdo qoftë ai.”

LEXO EDHE:

Back to top button