Ylli i “Tik-Tok”-ut duke vallëzuar me këngë shqipe

Ylli i “Tik-Tok”-ut duke vallëzuar me këngë shqipe

Vallen shqiptare e ka për qejfi. Elvir Aljicevic është modeli dhe aktori nga Bosnja i cili numëron rreth nëntë milion ndjekës në rrjetet sociale. Muzika ishte inspirim për të filluar realizimin e videove të tij.

“Në vitin 2019 kur i thashë shokëve të mi se do filloj të bëj video në “Tik-Tok” duke vallëzuar që të inspiroj njerëzit, ata më thanë se do jetë e vështirë për mua që të arrij sukses ndonjëherë. Dhe jam shumë i lumtur që nuk u dorëzova kurrë”, u shpreh ai.

22-vjeçari nga Bosnja është në një lidhje dashurie me një vajzë nga Kosova.

LEXO EDHE:

Back to top button