Zaniolo bën publike lidhjen me modelen që ka fiksim Neymar

Prej ditësh qarkullonin zëra se futbollisti Nicolo Zaniolo dhe modelja Chiara Nasti kishin nisur një romancë. Por, tashmë këto nuk janë më vetëm thashetheme, pasi çifti e ka bërë zyrtare lidhjen dhe është shfaqur në publik, me anë të fotove në rrjetet sociale. Disa ditë më parë modelja kishte përfunduar edhe në shënjestrën e brazilianit Neymar. Ylli i PSG-së i kishte dhënë sinjalet e flirtit me bukuroshen duke u dhënë “pëlqime” fotove të nxehta që italiania kishte postuar në “Instagram”.

LEXO EDHE:

Back to top button