Zjarri përfshin një banesë në Aerodrom, humb jetën e moshuara

Një grua në moshë e palëvizshme dhe e sëmurë me kancer, ka humbur jetën pasi apartamenti i saj u përfshi nga flakët e zjarrit. Ngjarja ka ndodhur në një apartament në një ndërtesë në rrugën “Metodija Shatorov-Sharllo” në Aerodrom të Shkupit. Ekipet e zjarrfikësve tashmë kanë arritur që të shuajnë plotësisht zjarrin, por pa shpëtuar të moshuarën. Shkaqet e zjarrit nuk dihen ende.

LEXO EDHE:

Back to top button