Shqipëri, 12 viktima dhe 525 raste të reja me koronavirus

Në Shqipëri në 24 orët e fundit janë shënuar 12 viktima dhe 525 raste të reja me koronavirus, numri më i lartë i viktimave nga fillimi i pandemisë. Rekordi i dyfishtë si për viktimat dhe të infektuarit vjen në në një moment kur u vendos mbyllja e vendit nga ora 22:00 deri në 06:00 të mëngjesit.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button