A është Tuna shtatzëne, kjo është e vërteta

A është Tuna shtatzëne, kjo është e vërteta

Sa herë që Altuna Sejdiu-Tuna shton pak në peshë, menjëherë ngriten dyshime se ajo mund të jetë shtatëzëne.

Kështu ndodhi edhe së fundi, pas shfaqjes së Tunes në videoklipin e këngës “Melaqe” në bashkëpunim me Fifin.

 

Por, jo, nuk ka asgjë të re në këtë drejtim dhe këtë e konfirmojnë fotot e reja të Tunes, ku ajo duket shumë më në formë.

LEXO EDHE:

Back to top button