A janë bashkuar Loredana dhe Mozzik bazuar në fotografitë me veshje të njejta

Ndërsa, çifti disa herë kanë treguar se kanë edhe mosmarrëveshje dhe janë ndarë e ribashkuar shumë herë.

Pas imazheve që kanë marë vëmendje në rrjet si duket dyshja sërish janë ribashkuar. Të dy janë shfaqur duke veshur të njëjtin jelek dhe të njëjtat mbathje. Kjo po bënë që fansat të aludojnë se dyshja janë sërish bashkë, por si qëndron e vërteta apo ka qenë vetëm një rastësi mbetet të shihet.

 

LEXO EDHE:

Back to top button