A mund të ketë takim të ri të liderëve? Ja përgjigjja e Kovaçevcskit

A mund të ketë takim të ri të liderëve? Ja përgjigjja e Kovaçevcskit

Kryeministri Dimitar Kovaçevski tani për tani nuk mendon për takim të ri me kryetarin e VMRO-DPMNE-së. Siç u shpreh ai në emisionin e sontëm “360 Gradë” në Alsat, proceset tanimë duhet të zhvillohen në një nivel tjetër.

“Vlerësoj se procesi tani duhet të udhëhiqet më detajisht dhe në mënyrë më operative, ku do të mundtë debatohej për detaje. Sepse do të hyjmë në proces të definimit të afateve”, tha Kovaçevski. /Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button