Aktori i njohur me origjinë shqiptare, Belushi ka ardhur në Shqipëri, ku e ka bërë vetë të ditur përmes disa fotove

Ai ka publikuar foto në rrugët e Tiranës, ku në një prej tyre shihet pranë një gruaje, nënë, që po shiste fruta dhe perime.

Në një foto tjetër ai shihet me mikun e tij në sheshin Skënderbej dhe shkruan: Chris dhe unë e duam këtë vend!/tvklan

LEXO EDHE:

Back to top button