fbpx

Aktorja turke refuzon të gjithë ofertat për punë, ja arsyeja

Ajo është shumë e njohur në vendin tonë me rolin e “Asllës” në serialin “Dashuri bardh e zi” dhe së shpejti do e shohim edhe në serialin “Babil”.

Birce Akalay nuk ka qenë aspak mirë nga gjendja shëndetësore.

Pak ditë më parë, 36 vjeçarja u ndje keq gjatë xhirimeve të serialit “Babil” dhe përfundoi në spital.

Ndërsa, sot mediat turke bëjnë të ditur se Akalay ka nisur terapinë fizike pasi vuan nga hernia diskale.

Aktorja e ka të vështirë t’i rikthehet xhirimeve të serialit dhe mësohet se ka refuzuar çdo ofertë për punë.

LEXO EDHE:

Back to top button