Ana Kabashi poza joshëse dhe lëvizje atraktive me bikini në pishinë

Ana Kabashi poza joshëse dhe lëvizje atraktive me bikini në pishinë

Përveçse një këngëtare e pëlqyer, Ana Kabashi është e admiruar nga fansat edhe për figurën e mrekullueshme trupore.

Më shumë se 209 mijë ndjekës e përcjellin atë në Instagram, ku i presin me kërshëri postimet e reja.

Në publikimet e reja, Ana ka ardhur me disa poza me bikini në pishinë duke treguar hiret e saj.

(Foto: Instagram/annakabashi)

Këngëtarja i ka zgjedhur bikinit e zeza për të vënë në plan të parë figurën e admiruar trupore.

(Foto: Instagram/annakabashi)

Përveç fotografive, ajo ka postuar edhe video duke bërë lëvizje atraktive në pishinë nën ritmet e muzikës.

(Foto: Instagram/annakabashi)

 

(Foto: Instagram/annakabashi)

LEXO EDHE:

Back to top button