Arbenita Ismajli me poza atraktive nga pushimet në Dubai

Arbenita Ismajli me poza atraktive nga pushimet në Dubai

Reperi nga Gjilani, Fero dhe bashkëshortja e tij, modelja Arbenita Ismajli, po shijojnë pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Çifti po kalojnë një periudhë të mrekullueshme në Dubai, ndërkohë që ka qenë bukuroshja nga Maqedonia që ka marrë vëmendje me disa fotografi në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për disa imazhe ku shfaqet me një palë bikini ngjyrë blu, teksa është shfaqur tërësisht natyrale.

Foto: Screenshot/Instagram

“Përshëndetje”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.

Zeshkani njëherësh mori komplimente të shumta nga miqtë e ndjekësit, duke e komplimentuar për fizikun atraktiv.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo dhe artisti shqiptar janë bashkë prej shumë vitesh, e tani kanë edhe një vajzë të quajtur, Nina.

Dyshja duhet theksuar që u martuan në vitin 2021.

LEXO EDHE:

Back to top button