Arbër Ademi para hyrjes në Kuvend nuk komenton përplasjet në BDI

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi tha se sot do te votohet kryeparlamentari Talat Xhaferi. Ai tha se është ditë historike dhe festive duke mos komentuar zërat se në BDI së fundmi ka pasur pakënaqësi dhe se si rrjedhojë disa nga kandidatët për funksionarë të ekzekutivit të ardhshëm janë tërhequr nga postet.

LEXO EDHE:

Back to top button