Arta Nitaj tregon linjat trupore në imazhet provokuese nga pushimet në Madagaskar

Arta Nitaj tregon linjat trupore në imazhet provokuese nga pushimet në Madagaskar

Bukuroshja Arta Nitaj po vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, përmes së cilave merr vëmendjen e shumë ndjekësve të saj.

Së fundmi, Nitaj ka treguar se ndodhet me pushime në Zanzibar të Madagaskarit, ku është duke shijuar motin e ngrohtë dhe plazhin atje.

Foto: Arta Nitaj/InstaStory
Në videon e fundit të publikuar për fansat e saj në InstaStory, Arta u kujdes të bëjë të njëjtën gjë, duke xhiruar trupin e saj të tonifikuar me telefon.
Foto: Arta Nitaj/InstaStory

Bukuroshja e njohur bëri bujë pak ditë më parë në mediat rozë, kur tregoi se pushimet po i kalon në një nga ishujt privat të miliarderit Bill Gates në Zanzibar.

Që nga ajo kohë, ajo nuk është ndalur së publikuari fotografi provokuese për fansat e saj të shumtë.

LEXO EDHE:

Back to top button