Biden e kalon COVID-in, kthehet përsëri në zyrë

Biden e kalon COVID-in, kthehet përsëri në zyrë

Presidenti amerikan ka njoftuar se e ka kaluar infeksionin me COVID-19.

Biden ka treguar se do kthehet në zyrën e tij në Shtëpinë e Bardhë.

Më 21 korrik u raportua se i pari i SHBA-së kishte rezultuar pozitiv.

Ai i ka falënderuar mjekët për përkujdesin ndaj ti dhe të gjithë tjerët të cilët e përkrahën

LEXO EDHE:

Back to top button