Billie Eilish thuhet se është ndarë nga aktori Matthew Tyler Vorce

Billie Eilish thuhet se është ndarë nga aktori Matthew Tyler Vorce

Matthew Tyler Vorce konfirmoi këtë javë se ai dhe këngëtarja Billie Eilish janë ndarë, por ai mohoi thashethemet që qarkullonin në rrjetet sociale se e ka tradhtuar atë.

“Askush nuk e ka tradhtuar askënd”, ka postuar ai në InstaStory. “Marrëdhëniet marrin fund. Shumë e thjeshtë. Krijimi i thashethemeve dhe gënjeshtrave në internet është e rrezikshme”.

Aktori gjithashtu reagoi ndaj fansave të Eilish, të cilët vërshuan Instagramin e tij me komente mizore, raporton Page Six.

“Fakti që mijëra njerëz marrin kohë nga dita e tyre për të shkruar gjërat më të urryera për dikë që nuk do t’i dinë kurrë postimet e tij është gjëja më frikshme që mund të bëni”, shtoi ai.

“Jeto jetën tënde”, tha më tej ai.

Sipas The Mirror, dyshja arritën ta mbanin lidhjen e tyre private.

Thashethemet filluan pasi ata shijuan një sërë takimesh, me fansat e Billie që spekuluan se Matthew ishte ‘i dashuri i fshehtë’ që ajo përmendi në dokumentarin e saj të vitit 2021 “Billie Eilish: The World’s a Little Blurry”.

Billie Eilish (Foto: Page Six)

LEXO EDHE:

Back to top button