Blunt & Real publikojnë klipin e këngës “Gabimi”

Blunt & Real publikojnë klipin e këngës “Gabimi”

DJ Blunt dhe Real 1 e kanë lansuar projektin e ri muzikor të titulluar “Gabimi” të shoqëruar me videoklip.

Kënga e re është në vazhdën e një stili ndryshe që nga që jemi mësuar t’i dëgjojmë në të kaluarën.

“Gabimi” është prodhuar nga Florent Boshnjaku, ndërsa ‘beat-i’ dhe instrumentali është bërë nga Bujaa Beats.

Tekstin e kanë shkruar Blunt & Real, ndërsa videoklipi është xhiruar nën regjinë e Visar Dermakut.

“Kryefort” titullohej kënga e mëparshme që u publikua nga dyshja e njohura gjatë muajit maj.

LEXO EDHE:

Back to top button