Çfarë po ndodh mes Majk dhe Miss Universe Kosova, mos kanë filluar gjë lidhje?

Reperi Majk s’mund t’i shpëtojë për shumë gjatë thashethemeve rozë dhe nëse ju kishte munguar ndonjë lajm pikant nga reperi, ja ku e keni!

- Advertisment -

Mbrëmjen e sotme, ai ka bërë disa veprime “të çuditshme” në Instagram që nuk shpëtuan pa u vënë re.

Duket se reperi ka nisur një histori dashurie me bukuroshen bjonde Blerta Veseli, e cila u shpall këtë vit “Miss Universe Kosovo”.

Çifti ka darkuar bashkë dhe postimet në InstaStory e vërtetojnë këtë. Në foton e publikuar nga Majk duket fare mirë në sfond çanta e Blertës, por prisni se ka akoma!

Për ata që ende nuk besojnë, reperi ka “vjedhur” llogarinë e bukuroshes dhe ka publikuar një foto të tijën.

Mirëpo Blerta e ka fshirë më pas pozën e tij. Mesa duket, Majk ka dashur t’i tregojë të gjithëve që Blerta tashmë është ‘e zënë’ dhe një romancë e re ka nisur mes tyre!

Mbetet të presim për të tjera detaje!

LEXO EDHE:

Back to top button