Çka po kurdisin Nora dhe Butrinti, këto komente ngjallin dyshime


Nora Istrefi do të sjellë projektin e saj të radhës shumë shpejt. Ajo ka ndarë kohët e fundit disa pamje nga një jaht luksoz ku shfaqet mjaft seksi si gjithmonë.

Edhe pse Nora nuk ka zbuluar diçka më shumë për projektin e saj të ri, një koment nga Butrint Imeri duket se i thotë të gjitha.

“2 zemra”, shkruan këngëtari duke mos zbuluar më shumë detaje. Edhe Nora ia ka kthyer menjëherë, duke shtuar kështu dyshimet për një super bashkēpunim. Megjithatë na mbetet të presim akoma për të kuptuar çfarë po kurdisin ata.

LEXO EDHE:

Back to top button