Dafina publikon projektin muzikor “Unë jam ajo x Caviar”

Dafina publikon projektin muzikor “Unë jam ajo x Caviar”

Këtë herë artistja ka sjellur dy projekte të përbashkëta të përmbledhura në një videoklip.

Projekti mban titullin “Unë jam ajo x Caviar” ndërsa klipi Dafina siç do herë tjetër dukej tejet joshëse dhe në veshje plot stil.

Foto: Screenshot/YouTube

Kujtojmë që ky projekt është i pari nga albumi i ardhshëm i Dafinës që gjithashtu mban titullin “Unë jam ajo”. Kënga tashmë gjendet e publikuar në kanalin zyrtar të këngëtares në YouTube dhe platforma të tjera.

 

LEXO EDHE:

Back to top button