Dafina Zeqiri sjell imazhe të reja nga pushimet teksa shfaqet joshëse në të shkurtra

Dafina Zeqiri sjell imazhe të reja nga pushimet teksa shfaqet joshëse në të shkurtra

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri gjatë kësaj kohe ka marrë disa ditë pushim për t’u pagatitur për sezonin e verës.

Artistja e njohur në shoqëri të partnerit të saj, miqve të saj dhe këngëtares, Kida po relaksohen në bregdet, ndërsa po sjell vazhdimisht imazhe të ndryshme nga atje.

Ndërkohë, sot (e shtunë) Dafina ka postuar edhe disa fotografi në të cilat dukej në formë të mirë dhe tejet atraktive.

33-vjeçarja shihet e veshur në një mini-fund nga materiali i xhinseve të kombinuar me një bluzë shumëngjyrëshe dhe syze dielli.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

“Më pëlqen shumë të shikoj gjërat e bukura”, ka shkruar Dafina në mbishkrimin e imazheve.

Ndërkohë, kujtojmë që këngëtarja aktualisht po shijon suksesin e bashkëpunimit me Kidën “Luje belin”.

Ndërsa, Dafina është gjithashtu në përgatitje të projekteve të reja muzikore.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

LEXO EDHE:

Back to top button