Demi Lovato thuhet se ka nisur një lidhje të re dashurie

Demi Lovato thuhet se ka nisur një lidhje të re dashurie

Sipas raportimeve të reja, Demi Lovato, ka një të dashur të ri muzikant.

“Është një marrëdhënie vërtet e lumtur dhe e shëndetshme”, tha një burim i brendshëm i këngëtares për People. “Ai është një super djalë”.

Demi Lovato dhe Max (Foto: Instagram)

Kjo do të jetë lidhja e parë serioze e këngëtares që kur i dha fund fejesës me Max Ehrich në shtator 2020.

Lovato, 29 vjeçare dhe Ehrich, 31 vjeç, fillimisht filluan të takoheshin në mars 2020 para se të fejoheshin vetëm katër muaj më vonë.

Megjithatë, në shtator, një burim i tha Page Six se këngëtarja i kishte dhënë fund lidhjes së tyre pasi zbuloi se ai po dilte me të vetëm për publicitet.

Demi Lovato dhe Max (Foto: Instagram) Demi Lovato dhe Max (Foto: Instagram)

Këngëtarja – e cila së fundmi ka ndryshuar përemrat e saj – është gati të lëshojë albumin e saj të tetë “Holy Fvck”, i cili me sa duket flet për marrëdhënien e saj me Wilmer Valderrama.

Në këngën e titulluar “29”, Lovato kundërshton Valderrama, 42 vjeç, për diferencën e tyre 12-vjeçare në moshë. Të dy filluan të takoheshin kur aktori ishte 29 vjeç dhe ajo 17 vjeçe.

Aktorja, e cila u takua me yllin e “That ’70s Show” nga viti 2010 deri në vitin 2016, nuk ka konfirmuar ende se kënga ka të bëjë me marrëdhënien e tyre.

LEXO EDHE:

Back to top button