Ditëlindja kthehet në tmerr, aktores i marrin flakë flokët teksa fryen qirinjtë e tortës

Ajo që ishte parashikuar të ishte një festë e bukur ditëlindjeje, është kthyer në një tmerr të vërtetë për aktoren amerikane Nicole Richie.

- Advertisements -

Kjo e fundit, ishte duke fryrë qirinjtë në vigjilje të ditëlindjes së saj të 40-et, ku ndodh një episod i padëshiruar. Gjatë këtij momenti, Nicole, ndez aksidentalisht flokët me qirinjtë e tortës. Flokët ndizen me shpejtësi dhe aktorja reagon e trembur. “Deri tani 40 janë zjarr,” shkroi ai në mbishkrimin që shoqëroi videon.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NICOLE RICHIE (@nicolerichie)

LEXO EDHE:

Back to top button