Dua Lipa i përgjigjet shqip djalit të Vesa Lumës dhe ai është shumë i lumtur

Ditën e djeshme bëri xhiron e rrjetit një video e vogëlushit të Vesa Lumës dhe Big Bastës, Lianit.

- Advertisment -

Ai është befasuar kur ka dëgjuar këngëtaren Dua Lipa të flasë shqip për herë të parë dhe s’ka mbajtur dot veten nga gëzimi.

“Dua Lipa flet shqipen”- ka thënë Liani teksa mbulon dorën me gojë i habitur dhe buzëqesh me të madhe.

Por, nëse mendoni se gëzimi i tij përfundoi me kaq e keni gabim!

Vesa ka etiketuar këngëtaren në videon e publikuar në InstaStory dhe Dua e ka parë reagimin e të voglit për të. Madje, ajo i ka kthyer edhe përgjigje ndërsa Vesa ka publikuar mesazhet.

“Owwww zemraaaaaa”- i shkruan Dua, duke e shoqëruar mesazhin me zemra të kuqe.

LEXO EDHE:

Back to top button