Dua Lipa konfirmon pjesëmarrjen në ‘Sunny Hill’: Po vij në shtëpi

Dua Lipa konfirmon pjesëmarrjen në ‘Sunny Hill’: Po vij në shtëpi

Këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa ka bërë një postim në rrjetin social Instagram, ku ka njoftuar se do të fluturojë së shpejti drejt Kosovës, të cilën ajo e quan shtëpi.

Kanë mbetur pak më shumë se dy javë deri në nisjen e festivalit “Sunny Hill”, që këtë vit do të mbahet në Prishtinë dhe Tiranë.

Festivali Sunny Hill do të mbahet gjatë datave 4, 5, 6 dhe 7 gusht në Prishtinë.

LEXO EDHE:

Back to top button