Dua Lipa merr vëmendje me një tjetër paraqitje nga Ibiza, shkëlqen në fustanin e tejdukshëm rozë

Dua Lipa merr vëmendje me një tjetër paraqitje nga Ibiza, shkëlqen në fustanin e tejdukshëm rozë

Ylli i muzikës, Dua Lipa ka vazhduar të shfaqet në formë të mrekullueshme nga pushimet në Ibiza.

Ajo edhe se fundmi tregoi stilin e saj plotë shije të veshjes teksa pozoi në një fustan të tejdukshëm ngjyrë rozë për disa foto të reja në Instagram.

Këngëtarja, 26 vjeçe përshtati dukjen e saj me një palë këpucë me taka me platformë ngjyrë të kaltër metalike.

Foto: Dua Lipa/Instagram

“Thjeshtë gjëra vajzërore”, ka shkruar Dua në mbishkrimin e imazheve duke iu referuar fustanit të saj rozë.

Të enjten, Dua tregoi gjithashtu se po e shfrytëzonte sa më shumë kohën e saj nën rrezet e diellit, teksa ndau një sërë fotosh ku shihej e veshur në bikini.

Foto: Dua Lipa/Instagram

Krijuesja e hitit “New Rules” shfaqi linjat e saj trupore në një foto në bikini rozë dhe kapele me të njëjtën ngjyrë ndërsa pushonte pranë pishinës.

Në një imazh tjetër, artistja mahnit me një fustan të purpurt me dy pjesë që nxirrte në pah barkun e saj të tonifikuar dhe dekoltenë.

Dua ka qëndruar në Ibiza mori pjesë në dasmën e stilistit Simon Porte Jacquemus dhe Marco Maestri në Francë gjatë fundjavës.

Në dasmë këngëtarja shkëlqeu e veshur në një fustan të tejdukshëm me ngjyrë të bardhë ndërsa në dorë mbante një çantë të zezë.

LEXO EDHE:

Back to top button