E përkushtuar ndaj palestrës, Rita Ora mahnit sërish me dukjen pa grim dhe veshjen sportive

E përkushtuar ndaj palestrës, Rita Ora mahnit sërish me dukjen pa grim dhe veshjen sportive

Ajo pëlqen të stërvitet në palestër dhe shpesh ndan një pasqyrë mbi regjimin e saj intensiv të stërvitjes edhe me fansat në rrjete sociale.

Dhe Rita Ora dukej pa mundim me stil teksa doli me veshje sportive krejt të zeza të martën (8 nëntor) pas stërvitjes së saj të fundit në një palestër në Londër.

Këngëtarja, 31 vjeçe, shfaqi figurën e saj të pabesueshme me dollakë të zeza të montuara dhe një xhaketë me zinxhir, të cilat i bashkoi me një palë atlete të verdha “New Balance” teksa mbante edhe një kapele të zezë bejsbolli.

Krijuesja e hitit “Poison” i stiloi flokët me një gërshet të lirshme dhe i la fijet t’i binin lirshëm rreth fytyrës së saj ndërsa ajo shfaqte bukurinë e saj natyrale me fytyrë pa makijazh.

Muajin e kaluar, Rita shkoi në Instagram për të dokumentuar stërvitjen e saj rraskapitëse në palestër.

Fanatikja e fitnesit ndau postimin për të festuar lansimin e markës së saj të veshjeve aktive “Human Beings’ me një video të stërvitjes së saj.

Këngëtarja ishte reklama  më e mirë për promovomin e koleksionit, pasi ajo shfaqi figurën e saj fenomenale në një përzgjedhje të artikujve shumëngjyrëshe përkrah disa modeleve.

Ylli projektoi veshjet aktive të ndërgjegjshme për mjedisin dhe luksin, duke punuar ngushtë me teknikë në modë dhe qëndrueshmëri. Ajo do të jetë shefe kreative për markën, si dhe themeluese e saj.

Humans Being ka bashkëpunuar me Reskinned, ku veshjet e konsumatorit në fund të jetës mblidhen ose postohen në një portal lokal për t’u shndërruar në materiale me histori. Ajo po bashkohet gjithashtu me World Land Trust, me një pjesë të çdo shitje që financon blerjen dhe mbrojtjen e pyjeve tropikale.

LEXO EDHE:

Back to top button