Ed Sheeran dhe Cherry Seaborn janë në pritje të fëmijës së parë


Ed Sheeran dhe bashkëshortja e tij, Cherry Seaborn janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku. Mediat e huaja kanë treguar se çifti do të bëhen prindër shumë shpejt pasi janë përpjekur ta mbajnë larg vëmendjes së ndjekësve shtatzëninë e Seaborn.

“The sun” ka shkruar se çifti është duke përjetuar ditët më të lumtura dhe janë duke u marrë me përgatitjet e fundit të fëmijës së tyre.

Burimet pranë Ed Sheeran dhe Cherry Seaborn nuk e kanë zbuluar ende gjininë e fëmijës, megjithatë këtë lajm pritet ta japë vetë dyshja kur foshnja të vijë në jetë.

LEXO EDHE:

Back to top button