Edhe pse e djersitur prap tërheq vëmendjen Lady Gaga duke valëvit fundin e shkurtë në një fushë të tenisit

 

Këngëtarja e “Born This Way” u këput duke marrë mësime tenisi të Dielën ndërsa ishte në një ikje në fundjavë me të dashurin e saj Michael Polansky në Kaliforninë Veriore.

- Advertisements -

Diggzy/Jesal/Shutterstock

Gaga 35 vjeç, kishte veshur një veshje të bardhë. Por vetëm për shkak se ajo po djersitej nuk do të thotë që ajo nuk ua tërheqë vëmendjen. Gaga e shoqëroi pamjen me vathë prej ari, gjerdanë prej ari të grumbulluar dhe atë që dukej të ishte një fytyrë e plotë përbërjeje, me flokët e saj prapa në një bishtalec të gjatë.

Diggzy/Jesal/Shutterstock

LEXO EDHE:

Back to top button