Ende e pa mësuar me mungesën e të atit, Rudina Dembacaj ndan fotografinë e prindërve


Koha nuk ia ka fashitur Rudina Dembacajt dhimbjen e humbjes së të atit, I cili u nda nga jeta për shkak të një sëmundjeje të rëndë. Aktorja dhe moderatorja e ka treguar përmes disa postimeve lidhjen e ngushtë që kishte me babanë të saj.

Ajo vazhdimisht ka hedhur foto të tij, e pangushëlluar duket nga humbja e pësuar. Këtë herë, preferoi të ndante një çast të bukur të të atit dhe të ëmës duke vallëzuar. Me një mesazh të ndjerë, Rudina e dëshmoi edhe një herë se cfarë vendi të veçantë kanë ata në zemrën e saj.

“Mami dhe babi, nuk do shoh kurrë çifti si ju”, shkruan ajo qartazi e prekur.

LEXO EDHE:

Back to top button