Flaka Krelani rrit temperaturën edhe më shumë me imazhet në bikini, ndërsa vë në fokus…

Artistja, e cila ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në rrjete sociale, po vazhdon të jetë aktive me postime të ndryshme. Meqë jemi në verë, ajo duket se po shijon një kohë të mrekullueshme në vendin ku edhe jeton.

Foto: Screenshot/Instagram

Ndërkohë në këtë mes nuk kanë munguar as imazhet provokuese nga ana e saj, duke vënë në pah linjat trupore. Ajo shfaqet duke marrë rreze dielli në një vend të veçantë me një pamje po ashtu unike.

Foto: Screenshot/Instagram

Krahas kësaj, e njëjta ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat dhe publikun. Duket se Flaka këtë kohë ka filluar përgatitjet për tregun internacional, pasi numëron këngë edhe me artistë të huaj.

LEXO EDHE:

Back to top button