Ghetto Geasy dhe Majk publikojnë një pjesë të shkurtër të klipit nga bashkëpunimi i ri “Ani Nasht”

Ghetto Geasy dhe Majk publikojnë një pjesë të shkurtër të klipit nga bashkëpunimi i ri “Ani Nasht”

Dyshja e njohur e reperëve, Ghetto Geasy dhe Majk po vijnë me një bashkëpunim të radhës.

Prej ditësh ata kanë paralajmëruar një këngë të re, ndërsa tashmë kanë zbuluar edhe detaje të reja nga kënga e tyre më e re.

Gjatë ditës së sotme (e enjte) të dy reperët publikuan në llogaritë e tyre përkatëse në Instagram një pjesë të shkurtër nga videoklipi i ri.

Dyshja e famshme kanë zbuluar se kënga mban titullin “Ani nasht” dhe publikohet të premten (22 prill) në ora 18:00.

“Geasy x Majk – Ani nasht. 22.04.2022, e premte, ora 18:00”, ka qenë mbishkrimi që të dy kanë bërë sipër postimit.

Kujtojmë që të dy njihen për bashkëpunime të shumta, shumica e të cilave janë kthyer në hite.

LEXO EDHE:

Back to top button