Harry Styles, mashkulli i parë në botë që bëhet pjesë e ballinës së Vogue

Këngëtari i muzikës pop Harry Styles është burri i parë në historinë e Vogue që doli në faqen e tyre të parë, në 127 vjet të ekzistencës së revistës.

Këngëtari i ri kishte veshur një fustan për qëllime pikture, dhe siç pranoi në intervistë, atij i pëlqen të veshë rroba të grave.

Nuk është sekret që Styles, pasi u largua nga grupi One Direction, u bë një ikonë e vërtetë e modës.

Gjatë viteve të fundit, ai shpesh ka veshur një gardërobë “të çuditshme” dhe ka eksperimentuar me seksualitetin e tij.

Ajo që ka marrë komplimente vitet e fundit është fakti që ai nuk ka frikë të veshë pjesë që tradicionalisht janë rezervuar për gratë.

LEXO EDHE:

Back to top button