Horoskopi për datën 1 mars

Horoskopi për datën 1 mars

Dashi

Jeni në nxitim për të arritur rezultate. Disa njerëz do të preferojnë të lëvizin më ngadalë. Nëse keni nevojë për mbështetjen e tyre për t’i bërë gjërat, ngadalësohuni. Një koment i pakujdesshëm mund të çojë në një keqkuptim. Një mundësi krijuese do të jetë emocionuese, por merrni kohën tuaj.

Demi

Një koleg ju zhgënjen duke bërë premtime që e dinë se nuk mund t’i përmbushin. Ju nuk i gjykoni sepse u mungojnë aftësitë e caktuara, por do të mërziteni që janë hequr më të aftë nga sa janë.

Binjakët

Përfundimi i një projekti afatgjatë do t’ju japë më shumë kohë për të rigjetur veten. Ajo që mund të mos e keni kuptuar deri tani është se sa shumë vlerësojnë të tjerët përpjekjen që ju është dashur për të arritur këtë qëllim. Lavdërimi që vjen është i merituar.

Gaforrja

Emocionet kanë ndikim në funksionin tuaj kognitiv. Një mik praktik nuk do ta kuptojë se si fuqizon pjesët e trurit tuaj për të dëgjuar zemrën tuaj. Nëse dikush përpiqet t’ju bindë të injoroni ndjenjat tuaja, do të ndiheni sikur kjo është një formë refuzimi.

Luani

Mos u habitni nëse e gjeni veten duke u fërkuar me disa njerëz ambiciozë në një ngjarje shoqërore magjepsëse. Pranoni të bashkoni forcat me një mik të talentuar dhe së bashku do të krijoni diçka të bukur që ka vlerë të qëndrueshme.

Virgjëresha

Dikush do të përpiqet t’ju shpërqendrojë nga kryerja e një detyre ose arritja e një qëllimi. Nëse është e rëndësishme për ju që të vazhdoni me atë që dëshironi të bëni, mund ta bëni lehtësisht.

Peshorja

Në një situatë testi ose interviste, do t’ju duhet të thoni saktësisht gjënë e duhur në momentin e duhur. Koha do të jetë vendimtare nëse doni të shfrytëzoni sa më shumë një mundësi biznesi ose parash.

Akrepi

Një keqkuptim mund të zgjidhet edhe nëse do të thotë se jeni ju ai që duhet të zgjasë një degë ulliri. Tensioni në një partneritet ju ka shkaktuar shqetësime dhe do të dëshironi të bëni gjithçka që mundeni për ta lehtësuar këtë.

Shigjetari

Pasi duhet të shpenzoni një shumë të konsiderueshme për të zëvendësuar një pajisje ose automjet të konsumuar, nuk do të keni para për të kursyer. Një mik do të habitet që ju refuzoni një ftesë sociale, por thjesht nuk keni mundësi të shpenzoni për argëtim.

Bricjapi

Jini të gatshëm dhe të përgatitur për të marrë iniciativën në çështjet kryesore. Hezitimi do t`ju humbte vetëm kohë. Në disa situata duhet të mendoni dhe të veproni shpejt. Hulumtimi i avancuar do të jetë i nevojshëm nëse jeni duke marrë pjesë në një intervistë ose në një test.

Ujori

Sjellja e vështirë e një të afërmi më të vjetër do t’ju vendosë nën një presion të madh emocional. Megjithatë, përmbahuni nga të qenit tepër dramatik në reagimin tuaj, ose ka të ngjarë të ndodhë një përçarje. Do të ndiheni të emocionuar, të fuqishëm dhe të pasionuar për disa ide të reja.

Peshqit

Çdo gjë që ju sfidon fizikisht, emocionalisht ose intelektualisht do t`ju tërheqë. Ju mund të bëni përpjekjen tuaj të parë në një sport të ri, të filloni me romanin që keni menduar gjithmonë të shkruani ose të shijoni një takim pasionant. Jeni gati për një sfidë.

LEXO EDHE:

Back to top button