Jennifer Lopez shfaq kopertinën e parë të albumit “This Is Me… Now”

Jennifer Lopez shfaq kopertinën e parë të albumit “This Is Me… Now”

Jennifer Lopez doli në rrjetet sociale të martën në mbrëmje për të ndarë një vështrim të parë në një nga kopertinat e albumit të saj të ri “This Is Me… Now”.

Këngëtarja 54-vjeçare, e cila ndau një video ngacmuese për projektin gjatë fundjavës, dukej magjepsëse me një stil flokësh të theksuar e të lëshuar mbi supe.

Ajo vendosi duart e saj nëpër flokët e saj, ndërsa i jepte kamerës një shikim të zjarrtë, shkruan DailyMail.

Këngëtarja e rritur në Bronx kishte veshur një bluzë të zezë, e cila ngacmonte dekoltenë e saj modeste teksa tregonte një gjerdan Chanel.

Në një mbishkrim për 253 milionë ndjekësit e saj në Instagram, ajo shkroi: “Kjo jam unë… tani. I para nga shumë kopertina të tjera të albumit.”

Ditët e fundit, JLo ka rritur publicitetin për rikthimin e saj në muzikë, duke krijuar pritje për incizimin e ri.
Koleksioni i këngëve të reja është frymëzuar nga martesa e saj me bashkëshortin Ben Affleck, me të cilin historia e saj e dashurisë filloi dy dekada më parë.

Të hënën, artistja dhe aktorja ndau një video me një pjesë të këngës së saj “Can’t Get Enough”.
Në dalje ajo veshi xhinse të gjera dhe çizme, një shenjë për edukimin e saj në New York.

LEXO EDHE:

Back to top button