Ka ardhur dueti i shumëpritur nga fansat e dyshes, Majk dhe Bardhi, që mban titullin “Përgjithmonë”

Dy këngëtarët e kanë shkruar tekstin dhe njëherësh e kanë bërë edhe vijën melodike të këtij bashkëpunimi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MAJK (@majkaveli)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BARDHI (@bardhi)

Dy të lartëpërmendurit kanë bashkëpunuar edhe më herët gjatë këtij viti. Në muajin qershor ata e publikuan videoklipin e këngës “Ama”, i cili numëron mbi 15 milionë shikime në YouTube

LEXO EDHE:

Back to top button