Kanë kaluar 32 vite nga publikimi i filmit “Home Alone”, ja si duken sot aktorët kryesorë

Filmi Home Alone u shfaq në vitin 1990 dhe kanë kaluar tre dekada, dhe aktorët dhe aktoret e këtij produksioni kanë vazhduar të luajnë në filma dhe seriale të ndryshme.

Ylli i filmit ishte sigurisht Macaulay Caulkin i cili luajti personazhin e Kevin. Kur u shfaq në film ishte vetëm 10 vjeç dhe më vonë e pamë në filmat “My Girl” dhe “Home Alone 2: Lost in New York”. Aktori u zhduk nga skena publike, ishte në një lidhje me Mila Kunis dhe tani pret podcastin Bunny Ears në të cilin pret shumë yje botërorë.

Devin Rattray, i njohur më mirë si Buzz, vëllai i madh i Macaulay Culkin në këtë film, vazhdoi karrierën e tij të aktrimit, duke u shfaqur në produksione televizive. Së fundmi ai u gjend në qendër të një skandali kur ish e dashura e akuzoi se po përpiqej ta mbyste.

Joe Pesci dhe Daniel Stern fituan famë duke luajtur hajdutë jo aq të ndritur në këtë xhirim të shkëlqyeshëm, dhe ja si duken ata sot.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joe Pesci (@joepesci)

 

 

LEXO EDHE:

Back to top button