Kaq shpenzon Nora Istrefi në bikini, syze dhe vathë

Nora Istrefi është njëra ndër artistet shqiptare e cila shpenzon goxha shumë para në veshje, si në daljet publiket njësoj edhe në ato të përditshme.

Këngëtarja së fundmi u paraqit nga pishina e shtëpisë së saj me bikini që vezullonin, duke ekspozuar format e saj seksi edhe pasi u bë nënë disa vitë më parë. Çmimi i tyre është hiç më pak se 195 euro.

Përveç kësaj, ajo pati syze të cilat kushtojnë 750 euro dhe janë të markës Balmain. Poashtu, vathët në veshë të saj kapin shifrën e 300 eurove.

Pra, një pamje totale e Norës për në pishinë kushton rreth 1245 euro.

LEXO EDHE:

Back to top button