Këngëtari Shkëlzen Jetishi i infektuar me Covid-19


Këngëtari i njohur, Shkëlzen Jetishi ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtari për Blic. Artisti ka treguar se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se është në vetizolim.

“Jam në gjendje të mirë shëndetësore, por vetë erërat nuk po i ndjej. Momentalisht ndodhem në vetizolim”, u shpreh Jetishi.

Kujtojmë se Kosova është mjaft e prekur nga Covid-19 dhe rastet e reja shtohen dita ditës. Edhe këngëtarë si Adelina Thaqi apo Art Abazi kanë rezultuar pozitivë më parë.

LEXO EDHE:

Back to top button