Këngëtarja e njohur, Dafina ka publikuar këngën e re të titulluar “Çikat e mija”

Këngëtarja e njohur, Dafina ka publikuar këngën e re të titulluar “Çikat e mija”

Ajo e ka cilësuar si projektin më të rëndësishëm në karrierën e saj 15 vjeçare, pasi ia ka dedikuar vajzave. Projekti në fjalë është kompletuar edhe nga ana vizuale, ku në klip shfaqen edhe vajzat: Elizabeta dhe Kayla.

Foto: Screenshot/YouTube

LEXO EDHE:

Back to top button