Këpucët e Norës që kushtojnë sa një Golf 3

Nora Istrefi mbrëmë postoi një fotosesion në Instagram në veshje serioze, por sot është vërtetuar një gjë interesante nga këto fotografi

- Advertisements -

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale këtë fundvitit, derisa ajo ka postuar disa fotosesione.

I fundit ishte gjatë natës së brendshme e ku paraqitja e saj ishte me një veshje plot luks, por, edhe klasë!

Pasi që u komentua mbrëmë për fotot e saj, disa komentues kanë kritikuar këngëtaren për këpucët e saj, të markës Versace, të cilat janë mjaftë të shtrenjta.

Sipas këtyre fansave shuma e këtyre këpucëve është dikur 1190 euro, pa llogaritur këtu edhe transportin e tyre.

Ata kështu kanë bërë një krahasim me një veturë të markës Volkswagen Golf 3 që ka përafërsisht këtë çmim në treg sot.

Nuk është hera e parë që Nora përflitet për veshje të shtrenjta, pasi që ajo i përcjellë trendët e fundit dhe gjithmonë janë në duart e saj.

Nora ishte pjesë e komenteve në rrjetet sociale këto ditë edhe për pushimet që ajo kaloi bashkë me ish burrin, këngëtarin Robert Berisha dhe vajzën e tyre, Renee.

LEXO EDHE:

Back to top button