Kush është shoqja e ngushtë e Yllka Kuçit?

Si të gjithë personazhet tjerë të njohur, edhe Yllka Kuçi shfaq momente nga jeta e saj nëpërmjet postimeve në rrjete sociale.

Ajo tashmë është nënë dhe së fundmi ka postuar në rrjetin social Instagram, një fotografi me vajzën e saj ku duken mjaft të lumtura bashkë. Ajo madje e konsideron shoqe atë./Alsat-M

LEXO EDHE:

Back to top button