Ky është moti sot

Ky është moti sot

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa në orët pasdites do të ketë kushtet për reshje lokale të shiut.

Temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri në 33 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë i paqëndrueshëm dhe me reshje lokale të shiut dhe erë të fortë

LEXO EDHE:

Back to top button