Kylie Jenner ka sot ditëlindjen por festa ka filluar gati një javë para


Nuk ka si të ndodhë ndryshe çdo ditëlindje të Kylie Jenner, veçse festa të fillojë një javë më herët dhe të gjithë ta marrin vesh për festën e saj.

Këtë vit, bukuroshja e “KUWTK” mbush 23 vjeç dhe me siguri ju ka zënë syri në Instagram pamje nga festimet e ditëlindjes.

Kylie nisi të marrë që herët buqeta me lule të cilat mbushnin shtëpinë e saj dhe “ingranoi” fansat për një super festë ditëlindjeje. Megjithëse ende nuk ka treguar si e ka festuar sot këtë ditë, mjaftuan story-t e tjera të 23-vjeçares për të imagjinuar si ka kaluar sot dita e saj.

Në oborrin e saj qëndronin shkronjat gjigante “Gëzuar ditëlindjen Kylie” dhe as nuk duam ta mendojmë ç’dhuratë i ka bërë vetes këtë vit.

Me siguri këtë ditëlindje, si çdo event tjetër, Kylie duhet të jetë bërë “matchy-matchy” me shpirtin e saj binjak, Stormin.

Mezi po presim të shohim më shumë!

LEXO EDHE:

Back to top button