Linda Halimi publikon video provokuese!

Linda Halimi publikon video provokuese!

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë paraqitjet provokuese.

Një gjë të tillë, këngëtarja Halimi e ka bërë në videon e fundit të ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Linda Halimi (Foto: Linda Halimi/Instagram)

Ajo shfaqet me bikini dy-pjesëshe ngjyrë ari, duke vënë në pah linjat e tonifikuara të trupit.

“Ata dëgjuan se isha mirë, duan të shohin nëse është e vërtetë”, shkroi bukuroshja me prejardhje nga Vitia në mbishkrimin e videos.

Linda Halimi (Foto: Linda Halimi/Instagram)

Linda përndryshe mbetet një shembull për shumë femra dhe meshkuj obez, për mënyrën se si arriti t’i humbë kilogramët tepërt dhe të ketë një trup fit. Ajo ka tash e sa kohë që i mungon publikut me prurje të reja muzikore, pro vazhdon të jetë aktiv në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @linditaworld

 

LEXO EDHE:

Back to top button