Lirohet nga spitali Vali Corleone

Lirohet nga spitali Vali Corleone

Vali Corleone, është liruar nga spitali i Gjilanit pasi ishte plagosur me armë zjarri.

Ai u plagos nga një femër, shtetase e Kosovës rreth moshës 22 vjeçare.

 

Ismajli tha se Corleone kishte marrë plagë në këmbën e djathtë.

Si e dyshuar për këtë vepër është arrestuar një 22 vjeçare me inicialet A.S, e cila është ndaluar për 48 orë.

Ajo dyshohet për dy vepra penale “Vrasje në tentativë” dhe “Mbajtja në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve”, njofton Prokuroria Themelore e Gjilanit.

LEXO EDHE:

Back to top button