Luana Vjollca paralajmëron projektin e pestë të “Thuaje”, zbulon se është bashkëpunim

Luana Vjollca paralajmëron projektin e pestë të “Thuaje”, zbulon se është bashkëpunim

Moderatorja dhe këngëtarja e suksesshme shqiptare, Luana Vjollca prej javësh ka nisur projektin “Thuaje”.

Në të katër pjesët e tij të lansuara deri më tani ajo ka folur për tematika të ndryshme, histori personale dhe motivuese.

Projektet e publikuara u pritën mirë nga fansat e saj, ndërkohë ajo tashmë është gati për një të radhës.

Përmes disa imazheve, Luana ka zbuluar se kënga e pestë e “Thuaje” është një bashkëpunim, por duke mos dhënë më shumë detaje.

Në foto, Luana shihet e veshur me një bluzë të shkurtër, xhinse dhe të brendshme të zeza, ndërsa duket tejet tërheqëse.

“Kënga e pestë e Thuaje vjen në një bashkëpunim, cilin artist e mendoni”, ka shkruar Luana në njërin nga postimet.

Ndërkohë në një tjetër, moderatorja tha se rrëfimi i radhës vjen me shumë vajza të suksesshme.

Theksojmë që “A me ra” mban titullin projekti i “Thuaje” që u prit mirë dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 1.7 milion klikime në YouTube.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO EDHE:

Back to top button