Me akullore në dorë dhe pa reçipeta, Rita Ora shfaqet sensuale rrugëve të Madridit

Me akullore në dorë dhe pa reçipeta, Rita Ora shfaqet sensuale rrugëve të Madridit

Rita Ora ka rrëmbyer vëmendjen në Madrid, ndërsa po shëtiste në rrugët e qytetit së bashku me të motrën e saj. Elenën.

Ajo u shfaq pa reçipeta me një fustan rozë prej sateni dhe atlete ngjyrë të ndezur, teksa mbante në dorë një akullore.

Ende nuk janë dhënë detaje të tjera se përse Rita po qëndron në Spanjë.

LEXO EDHE:

Back to top button