Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shfaqen si Pamela Anderson dhe Tommy Lee për Hallowee

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shfaqen si Pamela Anderson dhe Tommy Lee për Hallowee

Të gjithë sytë ishin te Megan Fox dhe i fejuari i saj, Machine Gun Kelly, teksa ishin veshur si një nga çiftet më ikonë të viteve 1990 të premten mbrëma për të marrë pjesë në festën e mbushur me yje të Casamigos Halloween në Beverly Hills.

Teksa vendosi një parukë të bardhë me një fustan të shkrutër rozë e bordo, ylli 36-vjeçar ishtë kthyer në versionin më të mirë të Pamela Anderson, teksa rikrijonte një nga netët e saj në festën e hapjes së madhe të ‘Hard Rock Hotel & Casino Las Vegas’ – më shumë se dy dekada më parë.

Në këtë event morën pjesë gjithashtu prezantuesit Rande Gerber dhe Cindy Crawford si dhe Paris Hilton, Rebel Wilson, Jasmine Tookes dhe shumë të tjerë.

Megan Fox dhe MGK (Foto: Getty Images)

Kostumet e tyre me shumë gjasa u ndikuan nga publikimi i serialit Disney+ rreth kasetës famëkeqe të Pamela Andersonit dhe Tommy Lee, i cili u publikua në shkurt.

Në shfaqje, Anderson, 54 vjeçare, u portretizua si Lily James, së bashku me Sebastian Stan, i cili luante bateristin e Motley Crue, 59 vjeç.

Megan Fox dhe MGK (Foto: Getty Images)

Pam & Tommy ndjek historinë e rrjedhjes së kasetës seksuale të çiftit në vitin 1997, e cila u komentua për shumë vite radhazi dhe një nga gjërat që u bë virale në rrjet.

Pamela dhe Tommy u martuan në Meksikë në vitin 1995 pas lidhjes për vetëm katër ditë.

Megan Fox dhe MGK (Foto: Getty Images)

Ata kanë bashkë djemtë: Brandon, 24 vjeç dhe Dylan, 22 vjeç dhe u divorcuan në 1998.

Kaseta e tyre seksuale u vodh nga Rand Gauthier (Seth Rogan) pasi Tommy refuzoi të paguante për punën që kishte kryer në shtëpinë e tyre.

Pamela dhe Tommy (Foto: Wire Image)

Kur Gauthier u përball me muzikantin për mospagimin e 20 mijë dollarëve që i detyroheshin, Tommy nxori një armë për ta trembur. Ai u hakmor duke vjedhur kasafortën gjigante që mbahej në garazhin e çiftit, ku strehoheshin kryesisht armët e bateristit dhe bizhuteritë e Pamelas, përveç kasetës seksuale

LEXO EDHE:

Back to top button