Meghan dhe Harry nuk arrijnë të vizitojnë mbretëreshën në Balmoral


Momentalisht, Meghan Markle dhe Princ Harry janë duke jetuar në shtëpinë e tyer në Santa Barbara të Kalifornisë.

Burime pranë dyshes kanë treguar për ‘Cosmopolitan’ se Harry ndihet shumë keq që nuk ka mundur të udhëtojë drejt Balmoral, aty ku ndodhet dhe Mbretëresha Elizabeth që prej pandemisë ‘Covid-19’.

Kate dhe William kanë udhëtuar drejt vendit ku ndodhet mbretëresha prej muajsh për të kaluar disa kohë pranë saj, ndryshe nga Meghan dhe Harry.

Dyshja e Sussex është duke shijuar qëndrimin në shtëpinë e re, në të cilën hynë në muajin qershor, për të cilën nuk kërkuan asnjë ndihmë nga pallati mbretëror.

LEXO EDHE:

Back to top button